اخبار

برگزاری گردهمائی پیشگیری از حوادث ساختمانی درشهرستان مریوان

برگزاری گردهمائی پیشگیری از حوادث ساختمانی درشهرستان  مریوان

گردهمائی پیشگیری از حوادث ساختمانی درشهرستان  مریوان با حضور کارگران واستاد کاران بخش ساختمان، مهندسان ناظر، شهرداران و مسئولین دستگاههای اجرائی مرتبط بابخش ساختمان در سینما کردستان مریوان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان؛ در این مراسم که فرماندار مریوان نیز حضور داشت رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: 50درصدحوادث ناشی از کار و 50درصد مرگ و میر ناشی از حوادث کار، در بخش ساختمان اتفاق می افتد.

مهدی ادمن هدف از برگزاری این گردهمایی را آگاهی بخشی عمومی در خصوص حوادث ساختمانی و همچنین آموزش و آگاه کردن کارگران از خطرات ناشی از کارهای ساختمانی برشمرد و افزود: ایجاد هماهنگی و همدلی بین دستگاههای مرتبط با بخش ساختمان، برای جلوگیری از وقوع حوادث ساختمانی ضروری است.

در ادامه این نشست شفیعی فرماندار شهرستان مریوان نیز ضمن اشاره به جایگاه والای کارگران به عنوان اقشار زحمتکش جامعه، تلاش تمامی دستگاههای اجرایی را در جهت اتخاذ تدابیر لازم به منظور پیشگیری از وقوع حوادث ساختمانی خواستار شد.

شایان ذکر است در این گردهمایی پاورپوینت آموزشی در خصوص ایمنی در کارهای ساختمانی، توسط سیروان حبیبی کارشناس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی مریوان ارائه گردید.

۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۱۳
تعداد بازدید : ۶۴

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید