اخبار

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری شهرستان دیواندره

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری شهرستان دیواندره

سومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دیواندره با حضور و اعضای کارگروه، درمحل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

به گزتارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: در این نشست فرماندار دیواندره به عنوان رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان خواستار ارائه گزارش عملکرد دستگاههای اجرایی در راستای تحقق اهداف و برنامه های کارگروه شد.

"مهندس توان" به ظرفیت ها و پتانسیل های ایجاد اشتغال در دیواندره اشاره کرد و گفت: با بهره گیری از این ظرفیت ها می توان به ایجاد اشتغال در دیواندره شتاب بخشید .

در ادامه نشست رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری دیواندره به تشریح عملکرد دستگاه ها درزمینه ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری در سالجاری پرداخت و اظهار داشت: 210 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در سالجاری با اشتغالزایی 1350 نفر به میانگین سودبهره 6% درصد و سرانه اشتغال 150 میلیون ریال انجام گرفته است.

جمیل فرجی ضمن تاکید بر ضرورت ثبت آمار اشتغال ایجاد شده توسط دستگاههای  اجرایی درسامانه ملی رصد؛ عملی شدن پرداخت تسهبلات مشاغل خانگی درقالب طرح پشتیبان،  پیگیری رشته های جدید مشاغل خانگی توسط دستگاه های مربوطه و ارائه تسهیلات و توسعه آنها جهت اشتغالزایی بیشتر و همچنین حرکت به سمت تقویت بخش خصوصی و ارائه تسهیلات بیشتر در زمینه تولید اشتغال به کارگاه های باظرفیت مناسب و مولد را خواستار شدند .

۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۳:۱۲
تعداد بازدید : ۷۵

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید