اخبار

پیام های تبریک فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان بمناسبت روز کارگر

پیام های تبریک  فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان بمناسبت روز کارگر
سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در پیامی روز کارگر را تبریک گفت.در پیام تبریک فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان  به مناسبت #روز_کارگر آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

کارگران مجاهدان عرصه جهاد اقتصادی هستند که پیامبر اسلام (ص) بر دستان ایشان بوسه زده است. قشر زحمت کش و تاثیر گذاری که بازوی توانمند و موتور محرکه اقتصاد کشور  به شمار می‌روند و همیشه در عرصه های مختلف اقتصادی، سیاسی و اجتماعی از جمله در دوران انقلاب، دفاع مقدس و سال های اخیر که کشور درگیر جنگ اقتصادی و مبارزه با تحریم های ظالمانه دشمنان بوده است، نقش مهم و فعالی بر عهده داشتند.

بی تردید کارگران عزیز در تمام صحنه های دفاع از انقلاب اسلامی با بصیرت و غیرت انقلابی خود، حضوری اثرگذار داشته اند و تقدیم ۱۴۰۰۰ شهید کارگر و فرمانده دلاوری چون شهید والامقام عبدالحسین برونسی گواه این مدعاست و امروز نیز کارگران عزیز و شریف استان کردستان می توانند در سایه توجه ویژه مسئولین به وضعیت اقتصادی و معیشت آنان در توسعه اقتصادی استان و تحقق شعار سال نقش بی بدیلی داشته باشند.

اینجانب روز کارگر را به این قشر بزرگ و زحمت کش تبریک می گویم. امید با تلاش و همت همیشگی کارگران، کارفرمایان و مسئولان شاهد پیشرفت چندین برابری صنعت و رفع موانع تولید در کشور باشیم.

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۵۸
تعداد بازدید : ۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید