اخبار

بازدید استاندار کردستان از بزرگترین مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران سنندج

بازدید استاندار کردستان از بزرگترین مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران سنندج
استاندار کردستان ظهر امروز و همزمان با هفته کارگر و روز جهانی کارگر، با حضور در مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران سنندج، از نزدیک در جریان روند تکمیل این مجموعه کارگری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بهمن مرادنیا در این بازدید بر ضرورت تلاش شبانه‌روزی برای بهره برداری و افتتاح استراحتگاه و استخر این مجموعه ورزشی کارگری تاکید کرد و گفت: امیدواریم با راه‌اندازی این مجموعه کارگری، زمینه خدمت‌رسانی روزافزون دولت تدبیر و امید برای کارگران کردستانی فراهم شود.

برهان صلواتی مدیرکل کار کردستان هم در این بازدید با اشاره به سال ها بلاتکلیفی این مجموعه ورزشی کارگری گفت: در ۴ سال اخیر تلاش‌های شبانه‌روزی صورت گرفته تا با تامین اعتبار ۱۷۰ هزار میلیون ریال از محل اعتبارات بانکهای توسعه تعاون و رفاه کارگران که زیر مجموعه وزارت کار هستند و نیز از محل اعتبارات ملی این مجموعه در مسیر تکمیل و بهره‌برداری جامعه زحمتکش کارگران استان قرار گیرد.

در این بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، شهردار سنندج، مدیران بانکهای توسعه تعاون و رفاه کارگران استان ونمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی حضور داشتند.

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۹
تعداد بازدید : ۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید