اخبار

با حضور استاندار کردستان و همزمان با روز جهانی کارگر:

کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه کردستان تجلیل شدند

کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه کردستان تجلیل شدند
سی و دومین جشنواره استانی امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه کردستان، ظهر امروز همزمان با روز جهانی کارگر با حضور استاندار کردستان در مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران سنندج برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: در این مراسم بهمن مرادنیا استاندار کردستان با تبریک هفته کارگر؛ از جامعه کار و تولید به عنوان پیشگامان جنگ اقتصادی نام برد که در این سال‌های سخت ناشی از تحریم ها، با وجود تمام مشکلات به وجود آمده، نه تنها عرصه کار را رها نکردند بلکه برای عمران و آبادانی روزافزون تلاش کردند.

  مرادنیا سپس به تلاش‌های صورت گرفته برای تکمیل بزرگترین مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران استان در سنندج اشاره کرد و افزود: راه اندازی و بهره برداری از این مجموعه ورزشی علاوه بر تاثیر گذاری بر فکر و روحیه کارگران؛ بر کارایی و اثربخشی تلاش های آنها در محیط کار و در نهایت بهبود و راندمان تولید و خدمات نیز تأثیر می گذارد.

استاندار کردستان در این مراسم همچنین از تلاش های اداره کل کار کردستان و شهرداری سنندج در ساماندهی کارگران ساختمانی سنندج و راه‌اندازی ایستگاه کار در این شهر قدردانی کرد.

گفتنی است در این مراسم که معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، شهردار سنندج، مدیران بانکهای توسعه تعاون و رفاه کارگران و نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی حضور داشتند؛ ۳ کارگر نمونه، گروه کار نمونه، واحد نمونه کارگری، داوران سی و دومین جشنواره استانی امتنان و پنج کارگر ورزشکار با اهدای لوح قدردانی و هدایایی تجلیل و قدردانی شدند.

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۶
تعداد بازدید : ۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید