اخبار

دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سرپرست و کارکنان ادارات تابعه شهرستان های مریوان و سروآباد

دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سرپرست و کارکنان ادارات تابعه شهرستان های مریوان و سروآباد
مدیرکل کار کردستان عصر امروز با سفر به شهرستان های مریوان و سروآباد، ضمن بازدید از بزرگترین کارخانه کشت قارچ سروآباد با سرپرست و کارکنان اداره تابعه این دو شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: برهان صلواتی در این دیدار سال نو و مزین شدن سال از سوی رهبری با عنوان تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها را به همکاران تبریک گفت و اظهار امیدواری نمود بتوان در سال جدید قدم‌های موثرتر و خدمت رسانی بیشتر از طریق ادارات کار برای مردم برداشته شود.

صلواتی با ابراز رضایت از عملکرد محمد اصلان پیرفلاح سرپرست جدید اداره کار مریوان گفت: اقدامات به عمل آمده در مدت کوتاه از این انتصاب، نویدبخش خدمت رسانی مطلوب به مردم و رضایت آنان است.

وی خواستار ایجاد تعاونی‌های دانش‌بنیان ازجمله تعاونی‌های توسعه و عمران شهرستان، فراگیر بانوان، فراگیر روستایی و... با توجه به ظرفیت‌های اشتغالزایی و بوم گردی در منطقه شد.

در این دیدار کارکنان اداره کار مریوان، گزارشی از عملکرد اداره در بخش‌های مختلف را ارائه و بر همکاری و همراهی روزافزون در راستای تحقق سیاست ها،  ماموریت ها و رسالت‌های پیش روی اداره کل تاکید کردند.

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۲۱:۰۹
تعداد بازدید : ۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید