اخبار

برگزاری دهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران تابعه وزارت کار در کردستان با حضور نمایندگان کانون‌های بازنشستگی استان

برگزاری دهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران تابعه وزارت کار در کردستان با حضور نمایندگان کانون‌های بازنشستگی استان
دهمین جلسه مدیران عضو شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان صبح امروز با حضور تعدادی از نمایندگان کانون‌های بازنشستگی صندوق بازنشستگی کشوری استان در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.


 


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: در این نشست مدیرکل کار و رئیس شورای هماهنگی گفت: با تاکید و تدبیر وزیر کار از این پس جلسات شورای هماهنگی با حضور یکی از شرکای وزارت کار در استان برگزار و مسائل و مشکلات آنان در حوزه ادارات تابعه وزارت بررسی خواهد شد.

صلواتی بر مصوبات قابل اجرا و خروجی اثر بخش این جلسات تاکید کرد و اظهار داشت: رویکرد این جلسات حل واقعی مشکلات و چالش های شرکای اجتماعی وزارت کار در کردستان است.

در این نشست احمدی مدیر صندوق بازنشستگی کشوری از همکاری و تعامل ادارات تابعه شورا در ارائه خدمات به بازنشستگان و همکاری با آنان در زمینه دریافت تسهیلات ،وثایق بانکی و.... قدردانی کرد و گفت: با توجه به تجربه بالای بازنشستگان، می‌توان از آنان به عنوان مشاوران مدیرکل بهره برد.

در این نشست نمایندگان کانون‌های بازنشستگی صندوق بازنشستگی کشوری استان با بیان برخی مسائل و چالش‌های پیش روی این کانون ها خواستار رفع مشکلات مربوط به مجوز فعالیت کانون های بازنشستگی، رفع چالش های مربوط به بیمه درمانی و تکمیلی، بهره مندی بازنشستگان از مزایای قانون مدیریت خدمات کشوری، ساماندهی اشتغال فرزندان خانواده‌های بازنشسته و... شدند.

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۳۷
تعداد بازدید : ۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید