اخبار

کمیته کارگری گرامیداشت دهه فجر در کردستان برگزار کرد:

دیدار تشکلات کارگری و کارفرمایی با فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سنندج

دیدار تشکلات کارگری و کارفرمایی با فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سنندج
صبح امروز و همزمان با نهمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر و به همت کمیته کارگری، تشکلات کارگری و کارفرمایی استان و کارگران بسیجی با فرمانده سپاه سنندج دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: در این دیدار که مدیرکل کار استان، مدیرکل تامین اجتماعی و تعدادی از فرماندهان پایگاه های بسیج کارگری کارخانجات شهر سنندج حضور داشتند سرهنگ عسگری با تبریک ایام الله دهه فجر، کارگران را جزو معدود اقشاری و دارای جایگاه رفیع در اسلام دانست که پیامبر عظیم الشان بر دستان آنان بوسه زده است.

عسگری سپس انقلاب اسلامی ایران را برگرفته از اسلام و آرمان‌های شهدا توصیف کرد و اظهار داشت: اگرچه برخی انقلاب ها همچون انقلاب مصر با نقشه دشمنان منحرف و به بیراهه کشیده شد اما انقلاب اسلامی ایران با تکیه به ایمان مردم، حضور حماسی اقشار جامعه و رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از ۴۲ سال همچنان استوار و بر قله های پیشرفت و اقتدار ایستاده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج تایید کرد: نظام جمهوری اسلامی متکی بر مردم است بنابراین هیچ مقام و مسئولی حق تعرض به حقوق مردم را ندارد و این از برکات ۴۲ ساله این انقلاب است.

در پایان این مراسم لوح بازنشستگی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فرمانده سپاه سنندج به بیژن عسکری فرمانده بسیج کارگری سنندج اهدا و از خدمات فرمانده هان بسیج کارخانجات شهر سنندج با اهدای لوح یادبود، قدردانی به عمل آمد.

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹
تعداد بازدید : ۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید