اخبار

مدیرکل کار کردستان با اشاره به شعار "جهش تولید" ؛

تمام فعالیت ها و برنامه های ادارات کار کردستان بر مبنای"جهش تولید" ساماندهی می شود / کارگروه ویژه "جهش تولید" بدستور وزیر کار تشکیل می شود

تمام فعالیت ها و برنامه های ادارات کار کردستان بر مبنای"جهش تولید" ساماندهی می شود /  کارگروه ویژه "جهش تولید" بدستور وزیر کار تشکیل می شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان بر عزم این دستگاهها برای بکارگیری امکانات و ظرفیت ها در مسیر اهداف شعار "جهش تولید" تاکید کرد و گفت: تمامی فعالیت ها و برنامه های ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در سالجاری، حول اهداف "جهش تولید" مدنظر مقام معظم رهبری ساماندهی می شود .


 به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: برهان صلواتی در این راستا نامگذاری امسال با عنوان سال "جهش تولید" از سوی رهبر معظم انقلاب را دلیلی اساسی برای بازنگری برخی رویکردها در حوزه های اقتصادی برشمرد و افزود: در همین راستا و در لبیک به منویات مقام معظم رهبری؛ بدستور وزیر کار، کارگروه ویژه "جهش تولید" در حال شکل گیری است و به محض ابلاغ به استان ها، در دستور کار قرار می گیرد.

صلواتی خاطرنشان کرد: باید زمینه سازی بهبود فضای کسب و کار در قالب کارگروه رفع موانع تولید، استفاده از ظرفیت های خالی واحدهای تولیدی، فراهم سازی بازار مصرف و فروش تولیدات واحدها و ... در راس برنامه ریزی ها قرار گیرد.

شایان ذکر است رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی امسال، سال نو را سال «جهش تولید» نامگذاری و تاکید کردند: جهش تولید باید تغییر محسوس در زندگی مردم ایجاد کند .

۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹
تعداد بازدید : ۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید