اخبار

برگزاری سی و یکمین جشنواره امتنان از کارگران کردستان همزمان با جشن کارگری انقلاب اسلامی در سنندج

برگزاری سی و یکمین جشنواره امتنان از کارگران کردستان همزمان با جشن کارگری انقلاب اسلامی در سنندج
سی و یکمین جشنواره امتنان از کارگران کردستان صبح امروز و در یازدهمین روز از گرامیداشت دهه فجر، همزمان با جشن کارگری انقلاب اسلامی در سنندج برگزار شد.


 به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: برهان صلواتی در این نشست چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و یوم الله 22 بهمن را تهنیت و فرارسیدن چهلم سردار سپهبد قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت گفت.

صلواتی سپس با اشاره به تبلیغات دشمنان انقلاب اسلامی برای دلسرد کردن مردم در انتخابات پیش رو، همگان بخصوص جامعه کارگری و کارفرمایی استان را به مشارکت حداکثری در این رویداد سیاسی دعوت کرد.

مدیرکل کار کردستان در ادامه به فرآیند سی و یکمین جشنواره امتنان از کارگران استان اشاره کرد و اظهار داشت: در این جشنواره 482 نفر ثبت نام کردند که در نهایت 9 نفر به عنوان کارگر و گروه کار نمونه انتخاب و در این مراسم مورد قدردانی قرار می گیرند.

صلواتی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ادارات تابعه وزارت کار در کردستان در حوزه های مختلفی همچون تکریم ارباب رجوع، حقوق شهروندی، عملکردها و برنامه ها جزو دستگاهای برتر استان هستند، خاطرنشان کرد:  خوشبختانه امروز شاهد درخشش جامعه تشکلات کارگری و کارفرمایی  استان در سطح کشوری و جهانی هستیم و اخیرا نیز رئیس کانون انجمن های صنفی کارفرمایان کردستان به عضویت انجمن گفتگوهای جهانی کار شایسته در سازمان بین المللی کار در آمده اند و این افتخاری روز افزون برای کارفرمایان و کارگران استان است.

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۳۰
تعداد بازدید : ۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید