اخبار

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سنندج:

استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان، کمک بزرگی برای پویایی مسیر تعاون در کشور است

استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان، کمک بزرگی برای پویایی مسیر تعاون در کشور است
معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز در سفر یک روزه به سنندج در جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر ضرورت کارآمدسازی تعاونی‌ها تاکید کرد و گفت: استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان می توانند کمک بزرگی در این مسیر انجام دهند و تعاونی‌های سنتی را بروزرسانی و بهره ور سازند. 


 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: محمد جعفر کبیری با بیان اینکه تلاش های منسجم و برنامه‌ریزی شده برای پویا نمودن حوزه تعاون در کشور آغاز شده است گفت: مجموع این تلاش ها در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تعامل با وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دیگر روند رضایت بخشی دارد که امیدواریم این مهم در استان ها نیز اتفاق بیفتد.

 کبیری همچنین به تفاهم نامه های صورت گرفته وزارت تعاون با سایر وزارتخانه‌ها و نهادهای دیگر برای توسعه تعاونی های اثر بخش اشاره کرد و افزود: مجموع این اقدامات، مسیر امیدوار کننده‌ای برای بهره‌وری تعاونی ها فراهم کرده است.

 معاون امور تعاون وزیر کار در ادامه به فرآیند تسهیلات پرداختی بانک‌ها بویژه بانک توسعه تعاون برای راه اندازی و رفع مشکلات تعاونی‌های مشکل دار پرداخت و تاکید کرد: می‌توانیم با همکاری و همفکری جمعی بسیاری از چالش‌های فراروی تعاونی‌ها را رفع و آنها را در مسیر رونق تولید قرار دهیم.

 کبیری در بخشی دیگر از سخنان خود برخی چالش ها و ضعف های موجود در حوزه تعاون کشور را نیز یادآور شد و با بیان اینکه عمده دلیل این مشکلات و چالشها به ضعف نظارتی برمی‌گردد افزود: باید نظارت‌ها را بیش از گذشته تقویت کنیم تا شاهد تکرار تجربه تلخ تعاونی‌های مشکل دار در سالهای گذشته نباشیم.

 

۱۲ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۳۶
تعداد بازدید : ۷۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید